Patronat Honorowy:
Prezydent Miasta Bierunia
Krystian Grzesica
JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego
Wiesław Banyś
Marszałek
Województwa Śląskiego
Patronat Honorowy:
Prezydent Miasta Katowice
Marcin Krupa
JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego
Wiesław Banyś
Marszałek
Województwa Śląskiego
Patronat
Honorowy:
Prezydent
Miasta Katowice
Marcin Krupa
JM Rektor
Uniwersytetu Śląskiego
Wiesław Banyś
Marszałek
Województwa Śląskiego
Patronat
Honorowy:
Prezydent
Miasta Katowice
Marcin Krupa
JM Rektor
Uniwersytetu Śląskiego
Wiesław Banyś
Marszałek
Województwa Śląskiego
Prezydent
Miasta Katowice
Marcin Krupa
Marszałek
Województwa Śląskiego
JM Rektor
Uniwersytetu Śląskiego
Andrzej Kowalczyk
Patronat
Honorowy:
Patronat
Honorowy:
Prezydent
Miasta Katowice
Marcin Krupa
JM Rektor
Uniwersytetu Śląskiego
Wiesław Banyś
Marszałek
Województwa Śląskiego
Patronat
Honorowy:
Burmistrz Miasta Bierunia
Krystian Grzesica
JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego
Andrzej Kowalczyk
Marszałek Województwa Śląskiego
Wojciech Saługa
Klasyfikacja Końcowa |
|
1 |
UO Opole |
2 |
AWF Wrocław |
3 |
UJ Kraków |
4 |
PK Kraków |
5 |
AWF Kraków |
6 |
PŚl Gliwice |
7 |
UEK Kraków |
8 |
UŚ Katowice |
9 |
KUL Lublin |
10 |
PL Lublin |
11 |
UPr Lublin |
12 |
UMCS Lublin |
13 |
PRz Rzeszów |
14 |
PO Opole |
15 |
UE Wrocław |
16 |
UW Wrocław |
17 |
UE Katowice |
Mecze o miejsca IX - XII 11 : 30 |
||||||
Numer meczu |
Numer boiska |
Godzina | Mecz |
Wynik |
||
Mecz o miesce IX |
||||||
35 |
5 |
11 : 30 |
KUL Lublin |
vs |
PL Lublin |
4 : 0 |
Mecz o miesce XI |
||||||
36 |
6 |
11 : 30 |
UPr Lublin |
vs |
UMCS Lublin |
4 : 1 |
Mecze o miejsca V - VIII |
||||||
37 |
3 |
11 : 30 |
AWF Kraków |
vs |
UEK Kraków |
4 : 2 |
38 |
4 |
11 : 30 |
UŚ Katowice |
vs |
PŚl Gliwice |
1 : 4 |
PÓŁFINAŁY |
||||||
39 |
1 |
11 : 30 |
AWF Wrocław |
vs |
UJ Kraków |
4 : 0 |
40 |
2 |
11 : 30 |
PK Kraków |
vs |
UO Opole |
0 : 4 |
Mecz o VII miejsce |
||||||
41 |
4 |
13 : 30 |
UŚ Katowice |
vs |
UEK Kraków |
3 : 4 |
Mecz o V miejsce |
||||||
42 |
3 |
13 : 30 |
AWF Kraków |
vs |
PŚl Gliwce |
4 : 3 |
Mecz o III miejsce |
||||||
43 |
2 |
13 : 30 |
UJ Kraków |
vs |
PK Kraków |
4 : 2 |
FINAŁ |
||||||
44 |
1 |
13 : 30 |
AWF Wrocław |
vs |
UO Opole |
0 : 4 |
Ćwierćfinały 9 : 30 |
||||||
Numer meczu |
Numer boiska |
Godzina | Mecz |
Wynik |
||
29 |
1 |
9 : 30 |
AWF Wrocław |
vs |
AWF Kraków |
4 : 1 |
30 |
2 |
9 : 30 |
UJ Kraków |
vs |
UEK Kraków |
4 : 3 |
31 |
3 |
9 : 30 |
PK Kraków |
vs |
UŚ Katowice |
4 : 0 |
32 |
4 |
9 : 30 |
UO Opole |
vs |
PŚl Gliwice |
4 : 0 |
Mecze o miejsca IX - XII |
||||||
33 |
5 |
9 : 30 |
UPr Lublin |
vs |
KUL Lublin |
2 : 4 |
34 |
6 |
9 : 30 |
UMCS Lublin |
vs |
PL Lublin |
0 : 4 |
Niedziela 19.03.2017r
Grupa D |
|||||
lp |
drużyna |
mecze wygr. / mecze przegr. |
Gry |
sety |
lotki |
1 |
UO Opole |
4/0 |
26-2 |
52-6 |
1199-664 |
2 |
AWF Kraków |
3/1 |
20-8 |
40-17 |
1039-732 |
3 |
KUL Lublin |
2/2 |
15-13 |
33-27 |
1039-930 |
4 |
UE Wrocław |
1/3 |
7-21 |
14-42 |
703-1054 |
5 |
UE Katowice |
0/4 |
2-26 |
5-52 |
557-1157 |
Grupa C |
|||||
lp |
drużyna |
mecze wygr. / mecze przegr. |
Gry |
sety |
lotki |
1 |
UJ Kraków |
3/0 |
12-9 |
28-20 |
894-774 |
2 |
UŚ Katowice |
2/1 |
11-10 |
23-26 |
828-848 |
3 |
PL Lublin |
1/2 |
10-11 |
25-26 |
862-937 |
4 |
UWr Wrocław |
0/3 |
9-12 |
21-25 |
750-775 |
Grupa B |
|||||
lp |
drużyna |
mecze wygr. / mecze przegr. |
Gry |
sety |
lotki |
1 |
PK Kraków |
3/0 |
16-5 |
32-10 |
773-473 |
2 |
UEK Kraków |
2/1 |
17-4 |
34-8 |
791-452 |
3 |
UMCS Lublin |
1/2 |
6-15 |
12-32 |
564-830 |
4 |
PO Opole |
0/3 |
3-18 |
8-36 |
509-882 |
Grupa A |
|||||
lp |
drużyna |
mecze wygr. / mecze przegr. |
Gry |
sety |
lotki |
1 |
AWF Wrocław |
3/0 |
20-1 |
40-5 |
938-464 |
2 |
PŚl Gliwice |
2/1 |
10-11 |
22-25 |
793-774 |
3 |
UPr Lublin |
1/2 |
6-12 |
15-31 |
643-842 |
4 |
PRz Rzeszów |
0/3 |
6-15 |
14-30 |
568-862 |
Wyniki po fazie grupowej
V Runda godzina 18 : 00 (faza grupowa) |
||||||
Numer meczu |
Numer boiska |
Godzina | Mecz |
Wynik |
||
27 |
1 |
18 : 00 |
UE Wrocław |
vs |
UE Katowice |
5 : 2 |
28 |
2 |
18 : 00 |
AWF Kraków |
vs |
KUL Lublin |
5 : 2 |
IV Runda godzina 15 : 00 (faza grupowa) |
||||||
Numer meczu |
Numer boiska |
Godzina | Mecz |
Wynik |
||
19 |
1 |
15 : 00 |
UPr Lublin |
vs |
PRz Rzeszów |
4 : 3 |
20 |
2 |
15 : 00 |
PŚl Gliwice |
vs |
AWF Wrocław |
0 : 7 |
21 |
3 |
15 : 00 |
PO Opole |
vs |
PK Kraków |
1 : 6 |
22 |
4 |
15 : 00 |
UEK Kraków |
vs |
UMCS Lublin |
7 : 0 |
23 |
5 |
15 : 00 |
PL Lublin |
vs |
UŚ Katowice |
3 : 4 |
24 |
6 |
15 : 00 |
UJ Kraków |
vs |
UWr Wrocław |
4 : 3 |
25 |
7 |
15 : 00 |
AWF Kraków |
vs |
UE Kraków |
7 : 0 |
26 |
8 |
15 : 00 |
UO Opole |
vs |
KUL Lublin |
7 : 0 |
Obiad 12 : 30 - 14 : 30
III Runda godzina 12 : 30 (faza grupowa) |
||||||
Numer meczu |
Numer boiska |
Godzina | Mecz |
Wynik |
||
11 |
1 |
12 : 30 |
KUL Lublin |
vs |
UE Katowice |
7 : 0 |
12 |
2 |
12 : 30 |
UE Wrocław |
vs |
UO Opole |
1 : 6 |
13 |
3 |
12 : 30 |
UŚ Katowice |
vs |
UJ Kraków |
3 : 4 |
14 |
4 |
12 : 30 |
UWr Wrocław |
vs |
PL Lublin |
3 : 4 |
15 |
5 |
12 : 30 |
UEK Kraków |
vs |
PO Opole |
7 : 0 |
16 |
6 |
12 : 30 |
UMCS Lublin |
vs |
PK Kraków |
1 : 6 |
17 |
7 |
12 : 30 |
PRz Rzeszów |
vs |
PŚl Gliwice |
2 : 5 |
18 |
8 |
12 : 30 |
AWF Wrocław |
vs |
UPr Lublin |
7 : 0 |
II Runda godzina 10 : 00 (faza grupowa) |
||||||
Numer meczu |
Numer boiska |
Godzina | Mecz |
Wynik |
||
3 |
1 |
10 : 00 |
AWF Wrocław |
vs |
PRz Rzeszów |
6 : 1 |
4 |
2 |
10 : 00 |
UPr Lublin |
vs |
PŚl Gliwice |
2 : 5 |
5 |
3 |
10 : 00 |
PK Kraków |
vs |
UEK Kraków |
4 : 3 |
6 |
4 |
10 : 00 |
UMCS Lublin |
vs |
PO Opole |
5 : 2 |
7 |
5 |
10 : 00 |
UWr Wrocław |
vs |
UŚ Katowice |
3 : 4 |
8 |
6 |
10 : 00 |
PL Lublin |
vs |
UJ Kraków |
3 : 4 |
9 |
7 |
10 : 00 |
UE Katowice |
vs |
UO Opole |
1 : 6 |
10 |
8 |
10 : 00 |
AWF Kraków |
vs |
UE Wrocław |
7 : 0 |
I Runda godzina 8 : 00 (faza grupowa) |
||||||
Numer meczu |
Numer boiska |
Godzina | Mecz |
Wynik |
||
1 |
1, 2 |
8 : 00 |
UO Opole |
vs |
AWF Kraków |
6 : 1 |
2 |
5, 6 |
8 : 00 |
KUL Lublin |
vs |
UE Wrocław |
6 : 1 |
Terminarz Spotkań
Grupa D |
|
1 |
Uniwersytet Opolski |
2 |
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie |
3 |
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II |
4 |
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu |
5 |
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach |
Grupa C |
|
1 |
Uniwersytet Wrocławski |
2 |
Politechnika Lubelska |
3 |
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie |
4 |
Uniwersytet Śląski w Katowicach |
Grupa B |
|
1 |
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie |
2 |
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie |
3 |
Politechnika Krakowska |
4 |
Politechnika Opolska |
Grupa A |
|
1 |
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu |
2 |
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie |
3 |
Politechnika Śląska w Gliwicach |
4 |
Politechnika Rzeszowska |
Grupy po losowaniu
Niedziela 19.03.2017 |
||||
9 : 30 |
- |
11 : 30 |
mecze ćwierćfinałowe |
|
|
|
11 : 30 |
mecze półfinałowe |
|
|
|
13 : 30 |
Finał AMP w Badmintonie - Półfinał B |
|
|
|
15 : 30 |
Uroczyste zakończenie Mistrzostw |
Sobota 18.03.2017 |
||||
6: 30 |
|
10 : 00 |
śniadanie |
|
|
|
8: 00 |
I RUNDA zawodów |
|
|
|
12 : 00 |
Oficjalne otwarcie Mistrzostw |
|
12 : 30 |
- |
20 : 00 |
dalsze rozgrywki |
|
18 : 00 |
- |
21 : 00 |
kolacja |
|
|
|
22 : 00 |
impreza integracyjna - Klub Pomarańcza |
|
|
Piątek 17.03.2017 |
||||
17 : 00 |
- |
19 : 00 |
Biuro zawodów |
|
17 : 00 |
- |
21 : 00 |
Kolacja |
|
17 : 30 |
- |
19 : 00 |
Weryfikacja zawodników |
|
19 : 00 |
- |
19 : 30 |
Odprawa techniczna |
Program Turnieju
WITAMY NA MISTRZOSTWACH !!!
AZS Uniwersytetu Śląskiego serdecznie wita zawodników, trenerów i kierowników ekip na
Akademickich Mistrzostwach Polski w Badmintonie - Półfinał B.
Mamy nadzieję, że Mistrzostwa upłyną w sportowej i przyjaznej atmosferze, a rywalizacja pomiędzy drużynami będzie się toczyć zgodnie z zasadami fair play.
Życzymy jak najlepszych wyników sportowych, wyśmienitej zabawy oraz niezapomnianego pobytu w Katowicach i Bieruniu.
Organizatorzy
AMP w Badmintonie - Półfinał B zakończone!
Półfinał B Akademickich Mistrzostw Polski w Badmintonie już za nami. W imprezie wzięło udział 17 ekip, łącznie 146 zawodniczek i zawodników oraz 14 trenerów i kierowników.
Dziękujemy każdemu z uczestników za wspaniałą atmosferę panującą podczas zawodów, mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać pobyt w Katowicach!
Zwycięzcom gratulujemy awansu do rozgrywek finałowych. Będziemy trzymać kciuki podczas turnieju Finałowego w Krakowie!
organizatorzy